LISBON PARTY

LISBON PARTY

Ważna uroczystość rodzinna lub firmowa, ślub i wesele, wieczór panieński czy kawalerski oraz każda zabawa z przyjaciółmi w Lizbonie nabierają szczególnej wartości. Wspólnie spędzone chwile w fantastycznej scenerii tego miasta gwarantują niezapomnianą imprezę i cudowne wspomnienia.

Lizbona – miasto przepełnione magiczną atmosferą, tu prawie codziennie świeci słońce a czas odmierza się długością cienia smukłej palmy. Pozytywny klimat tej najbardziej na zachód wysuniętej stolicy europejskiej czaruje wszystkich jej mieszkańców jak i gości, którzy raz próbując jej smaku wracają tu chętnie i jak często to możliwe. Lizbona jest miastem swobody i tolerancji. Tutaj każdy może poczuć się komfortowo i jak „u siebie". Między filiżankami wypijanej kawy, która smakuje tutaj jak marzenie, można nacieszyć oko piękną architekturą, wtopić się w wąskie uliczki Alfamy lub spacerować wzdłuż rzeki Tag, która w promieniach słonecznych mieni się jak tęcza tysiącem blasków i kolorów.

Oferujemy kompleksową obsługę imprez; zaczynając od transportu, przez zakwaterowanie, zorganizowanie nietypowych atrakcji, rezerwację i dekorowanie lokalu, do opieki polskiego rezydenta.

Decydując się na nasze usługi macie Państwo szanse spełnienia swoich marzeń, wystarczy skontaktować się z nami, a z pewnością znajdziemy sposób, aby zrealizować Państwa oczekiwania.

Szczegóły na  Lisbon Party 

Serdecznie zapraszamy!!!

Live visitor conversion tracking, Counter, Anti-spam, Heat map, SEO

Lisbon Party  |  Portugal IncentivePolonia w Portugalii
© Copyright 2016, All Rights Reserved

twitter  facebook   google   skype